USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Lindo Apartamento Em Caldas Novas Caldas Novas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Lindo Apartamento Em Caldas Novas Caldas Novas Lindo Apartamento em Caldas Novas Caldas Novas Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Lindo Apartamento Em Caldas Novas

Vroegtijdige boeking
2026-09-22
2026-09-23

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

21

Lindo Apartamento Em Caldas Novas

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Overdekt zwembad

Oneindige zwembad

Dakzwembad

 Fitness/Gymzaal

Fitnesscentrum

 Sportactiviteiten

Tennisveld

Wandelen

Biljart/ Pool tafels

Tafeltennis

 Spa en ontspanning

Spa en wellnesscentrum

Turks stoombad

Stoomcabine

Massage

Jacuzzi

 Eten op locatie

Snackbar aan het zwembad

 Roken niet toegestaan

Rookvrije kamers

 Kindvriendelijk

Kinderbox

Kinderbuffet

Kiderclub

Kinderzwembad

Kinderspeelruimte

Speelzaal

Speelgoed

 Rolstoeltoegankelijk

3-slaapkamer Lindo Apartamento Em Caldas Novas is op 4 km van het Waterpark Di Roma gelegen en biedt een wellnesscentrum. Met toegang tot een tennisbaan is het 78 m² grote appartement een goede uitvalbasis voor actieve gasten.

Dit appartement is gelegen binnen 10 minuten rijden van de Japanse Tuin. De Clube Privé ligt binnen 6 km van de 3-badkamer accommodatie.

Dit appartement biedt uitzicht op het zwembad en heeft een balkon en een zitruimte uitgerust met airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een bidet, een inloopdouche en een apart toilet in deze accommodatie.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt het appartement een complete keuken met een koelkast en keukengerei. Lindo Apartamento Em Caldas Novas is gelegen op 5 km van Caldas Novas luchthaven. Lindo Apartamento Em Caldas Novas biedt Turkse stoombaden, een Turks stoombad en een stoomcabine voor maximale ontspanning van de gasten. Sportliefhebbers zullen activiteiten zoals tafeltennis en biljart waarderen die worden aangeboden bij dit appartement. Er is ook een zwembad voor een nog aangenamer verblijf.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Museu da Soja
    2,8 km
  • Jardins Acqua Park
    4 km
  • Serra de Caldas state park
    2,7 km
  • Lagoa Thermas Clube
    1,8 km
  • het Waterpark Di Roma
    4,4 km
  • het Monument van de Wateren
    4,5 km
  • 7a Arte Cine Stadium
    4,5 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Caldas Novas
    3,6 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Rookvrije kamers
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Lift
  • Koffiebar
  • Rookdetectors
  • Oplaadstation voor electrisch voertuig
  • Toilet voor gehandicapten
  • Badkamer voor gehandicapten
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Keukengerei
  • Snackbar aan het zwembad
  • Buiten eethoek
  • Picknickplaats/ Tafels
  • Diner

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Oneindige zwembad
  • Dakzwembad
  • Overdekt zwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Karaoke
  • Live-entertainment
  • Tuin
  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Spa en wellnesscentrum
  • Sauna
  • Turks stoombad
  • Stoomcabine
  • Jacuzzi
  • Massage
  • Fitnesscentrum
  • Wandelen
  • Tennisveld
  • Biljart/ Pool tafels
  • Tafeltennis
  • Sporttrainer
  • Aerobics
  • Zwembad met uitzicht

Diensten

  • Tours/Ticketservice
  • Winkels/ Commerciële diensten
  • Happy hour

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Tuinmeubelen
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
  • Kinderbox
  • Kinderbuffet
  • Kinderzwembad
  • Kinderspeelruimte
  • Speelgoed
  • Kiderclub
  • Speelzaal

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 11:00 tot 14:00
Uitchecken: van 08:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Lindo Apartamento Em Caldas Novas.

    Gasten van Lindo Apartamento Em Caldas Novas kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Waterpark Di Roma, op 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Clube Privé (6 km) en de Japanse Tuin (4,1 km).
  • Hoeveel kost het om Lindo Apartamento Em Caldas Novas te boeken?

    De prijs van het boeken van Lindo Apartamento Em Caldas Novas is $76.
  • Welke spafaciliteiten biedt Lindo Apartamento Em Caldas Novas?

    Ter plaatse kunnen gasten van Lindo Apartamento Em Caldas Novas de ontspanning ervaren met hammam, een bubbelbad en een sauna.
  • Wat is precies de grootte van dit appartement?

    Dit appartement bestaat uit 78 vierkante meter.
  • Heeft het appartement een eigen zwembad?

    Het appartement heeft, natuurlijk, een binnenzwembad.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-22
2026-09-23

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Lindo Apartamento Em Caldas Novas, Brazilië

Rua Presidente Juscelino Kubitscheck, Caldas Novas, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © caldasnovashotels24.com

All rights reserved